Harcerska Akcja Letnia 2021

ObózTerminLokalizacjaAdres mailowy do kontaktu z komendantem
Obóz szczepu 62 WDHiGZ 26.06 - 10.07.2021 Krynica Morska

hm. Robert Borzecki

Obóz szczepów 71 oraz 73 WDHiGZ

Harcerze:

10.07 - 31.07.2021

Zuchy:

10.07 - 24.07.2021

Samociążek

phm. Bartosz Romaniuk

Obóz szczepu 72 WDHiGZ 03.07 - 14.07.2021 Przerwanki

pwd. Martyna Morawska

Obóz szczepu 205 WDHiGZ 02.08 - 15.08.2021  Szklarska Poręba

pwd. Iwona Zalewska

Obóz 206 WWDH "Galeon" 26.06 - 4.07.2021

Wikasy-Węgorzewo-Wikasy

(wędrowny)

phm. Ewelina Machowska

Istnieje możliwość płatności bonem turystycznym. Więcej szczegółów pod tym linkiem.

bon 1

ROHiS